« ПВК. Редан»
Цікавою та пізнавальною була зустріч з офіцером ювенальної поліції Дудко І.О.,яка ознайомила учнів із критичною ситуацією щодо поширення агресивної субкультури серед підлітків, яка налаштовує молодь збиратись у центрі українських міст і влаштувати сутички та бійки, які призводять до тілесних ушкоджень та смертельних випадків. Багато учасників масового зібрання були затримані й передані ювенальній поліції. На превеликий жаль, більшість із затриманих – це неповнолітні.
Офіцер поліції попередила учнів, що за такі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14-ти років.
Діти уважно слухали , задавали запитання і дуже зраділи, коли Інна Олександрівна пообіцяла приїхати до школи і зіграти з ними у настільний теніс
Дякуємо нашій поліції за увагу до виховання української молоді.
Закликаємо батьків дбати про безпеку дітей ,вести з ними діалог та співпрацювати зі вчителями школи.
« ПВК. Редан» — молодіжна субкультура, утворена у Росії, але здобула популярність і в українському просторі. Згідно даних Національної поліції є російською ІПСО.
Нібито бореться за свободу вільного індивідуального стилю: будь це, наприклад, подовжена зачіска у чоловіка, або ж стиль одягу, який не подобається іншим субкультурам. Натхненні японською манґою «Hunter x Hunter» про злочинне угруповання «Геней Редан». Підлітки використовують символіку угруповання з манґи — павука із цифрою 4 (також іноді павук може бути просто білим або з символом схожим на хрест з гострими кінцями).
За твердженнями її прихильників, вони захищають людей від «НС-скінхедів» та «офників», а також діють у відповідь на агресію до неформалів зі сторони інших субкультур.
Для поширення своєї діяльності використовують соціальні мережі, зокрема: Telegram і TikTok.
Символ «ПВК Редан» — павук із цифрою 4